WEB-DESIGN-mockup-ok

به بهترین نحو میزبان مخاطبان خود در اینترنت باشید!

 با در اختیار داشتن یک وب‌سایت مناسب می‌توانید در ابعاد وسیع‌تری با مشتریان خود در ارتباط باشید و خدمات خود را به صورت دیجیتال نیز به آنها ارائه دهید.

امروزه دیگر داشتن یک وب‌سایت خوب تبدیل به یکی از لازمه‌های موفقیت شده است و مشتریان از شما انتظار دارند که خدمات خود را به صورت دیجیتال نیز به آنها ارائه دهیم. اما کار مدیریت یک وب‌سایت چندان ساده نیست. سایت‌ساز پرتال یکی از محصولات شرکت نوین است که دقیقاً به همین منظور ساخته شده است و به شما اجازه می‌دهد به راحتی وب‌سایت خود را تحت کنترل داشته باشید. تیم ما نیز آماده است تا یک وب‌سایت زیبا و کاربردی را برای شما طراحی کند و آن را بروی این سیستم بارگذاری نماید.

monitor (1)
طراحی زیبا

طراحان ما آماده هستند تا یک وب‌سایت

زیبا و پر روح را برای برند شما طراحی

نمایند.

coins
کاربری آسان

همه‌چیز به ساده‌ترین شکل ممکن در اختیار

کاربران وب‌سایت شما قرار خواهد گرفت.

gears
امکانات کامل

تمام آنچه که یک سایت خوب و البته برند

شما نیاز دارد در وب‌سایت گنجانده می‌شود.

monitor
محیط مدیریتی

به کمک پرتال شما شخصاً می‌توانید اقدام به حذف، ویرایش

یا افزودن مطالب جدید نمائید.

با پرتال همه‌چیز در دسترس شما خواهد بود!

portal-emded
ابزارهای مدیریتی قدرتمند

شما با استفاده از سامانۀ پرتال می‌توانید به سادگی وب‌سایت خود را مدیریت نمائید، تغییرات دلخواه خود را در آن اعمال نمایید و صفحات و محتوای جدید به آن بیفزایید.

صدها قالب زیبا و متنوع

علاوه بر طراحی یک قالب جدید، شما می‌توانید از بین صدها قالب پیش‌فرض پرتال نیز یکی را انتخاب نمائید و با اعمال تغییراتی آن را مورد استفاده قرار دهید.

هماهنگی با تبلت و گوشی هوشمند

وب‌سایت شما در هر اندازۀ صفحه‌ای (مانیتور، گوشی، تبلت) به درستی

نمایش داده خواهد شد.

هماهنگی با موتورهای جستجو

تمامی استانداردهای روز دنیا برای کسب رتبۀ خوب در موتورهای جستجوگر

لحاظ خواهد شد.

ads-group

پشتیبانی قوی

همیشه پاسخگوی نیازها و سوالات شما هستیم.

آمار دقیق

از آمار بازدیدکنندگان مطلع خواهید بود.

امنیت بالا

تمامی نکات امنیتی رعایت خواهد شد.

سرعت زیاد

وب‌سایت شما سریع بارگذاری می‌شود.

یک وب‌سایت برای شرکت خود ایجاد کنید و خدمات آنلاین به مشتریان ارائه دهید.

طراحی یک وب‌سایت می‌تواند فرصت مناسبی برای رشد تجارت شما باشد. به این ترتیب شما می‌توانید با مشتریان دیجیتال خود به صورت مستقیم در ارتباط باشید، مخاطبان جدیدی را به سمت برند خود جذب کنید و شرکای تجاری جدیدی برای خود بیابید.

یک وب‌سایت برای شرکت خود ایجاد کنید و خدمات آنلاین به مشتریان ارائه دهید.

طراحی یک وب‌سایت می‌تواند فرصت مناسبی برای رشد تجارت شما باشد. به این ترتیب شما می‌توانید با مشتریان دیجیتال خود به صورت مستقیم در ارتباط باشید، مخاطبان جدیدی را به سمت برند خود جذب کنید و شرکای تجاری جدیدی برای خود بیابید.

از طریق ایجاد یک فروشگاه می‌توانید محصولات خود را به صورت آنلاین به فروش برسانید.

با ایجاد یک فروشگاه اینترنتی شما می‌توانید کالاهای خود را به صورت آنلاین بفروشید و دیگر لازم نیست هزینه‌های مالی و انسانی چندانی را متحمل شوید. به علاوه مشتریان بیشتری نیز به سمت شما جذب خواهند شد.

وب‌سایت خود را داشته باشید و بگذارید مردم و هواداران با شما در ارتباط باشند.

شما در وب‌سایت خود می‌توانید جدیدترین مسائل مربوط به خود را با خوانندگان به اشتراک بگذارید و پذیرای نظرات، پیشنهادات و سایر پیام‌های ارسالی آنان باشید.

پرسش و پاسخ

در طراحی وب‌سایت چه مواردی اهمیت دارد؟

زیبایی و کارایی بیشترین اهمیّت را در طراحی یک وب‌سایت دارند. کاربران باید در همان نگاه اول به وب‌سایت شما علاقه‌مند شوند و بتوانند به راحتی با آن تعامل برقرار کنند. یک وب‌سایت خوب دارای یک هویت یکپارچه است، می‌تواند کاربر را جذب کند، از سرعت بالایی برخوردار است، همه‌چیز را به وضوح توضیح می‌دهد، تمام نیازهای کاربر را برآورده می‌کند و یک تصویر مثبت در ذهن وی بر جای می‌گذارد.

سامانۀ سایت‌ساز پرتال چیست و چه مزایایی دارد؟

پرتال یک سیستم آنلاین برای طراحی و مدیریت یک وب‌سایت بدون نیاز به هر گونه تخصص است. به کمک این سیستم شما به راحتی می‌توانید طراحی مورد نظر خود را پیاده‌سازی کنید، تغییرات مورد نظر خود را در آن اعمال کنید و خود شخصاً به مدیریت وب‌سایت بپردازید. پرتال یک محیط مدیریتی قدرتمند با امکانات و ابزار متنوع را در بستر یک سیستم ایمن و مطمئن در اختیار شما قرار می‌دهد.

طراحی وب‌سایت شما به چه صورت انجام می‌گیرد؟

پاتریسون عموماً وب‌سایت‌های مشتریان خود را با پرتال ایجاد می‌کند. اینکار باعث می‌شود که هزینۀ ایجاد وب‌سایت برای شما بسیار کمتر باشد و خودتان بتوانید مستقیماً به محیط مدیریتی وب‌سایت دسترسی داشته باشید. ما یک وب‌سایت با طراحی اختصاصی را برای شما ایجاد خواهیم کرد که بتواند پاسخگوی تمام نیازهای شما و مشتریان باشد و بتواند تصویری مناسب از برند شما را به کاربران ارائه دهد.

سایت‌ساز پرتال چه امکاناتی را در اختیار شما می‌گذارد؟

به کمک پرتال شما با چند کلیک می‌توانید مطالب جدید را بروی وب‌سایت خود قرار دهید، تغییرات ریز و درشتی را در صفحات اعمال کنید، صفحات جدیدی را به سایت خود بیفزایید، وبلاگ خود را به روز رسانی نمایید، گالری تصاویر و فرم‌های ثبت‌نام بسازید و از جدیدترین ابزارهای طراحی و مدیریت وب‌سایت بهره‌مند شوید. تیم پرتال نیز همواره از شما پشتیبانی می‌کند و برای پاسخگویی به سوالات شما آماده است.