stimg1
از آمار گذشته برای موفقیّت آینده استفاده نمائید!

 

چگونه می‌توانید دربارۀ برنامه‌های آیندۀ برند خود تصمیم‌گیری کنید؟ چه استراتژی مشخصی برای کسب موفقیّت بیشتر دارید؟ آیا مطمئن هستید که این استراتژی‌های بازاریابی موثر خواهند بود؟ خوشبختانه راهی برای کسب اطمینان وجود دارد. با ورود به عصر دیجیتال، ابزارهای تحلیلگر قدرتمندی ایجاد شده‌اند که به کمک آنها می‌توانید وضعیت دیجیتال برند خود را به دقت زیر نظر داشته باشید و خدمات بهتری را به مشتریان ارائه دهید. این ابزارها حجم زیادی از اطلاعات دربارۀ کاربران را در اختیار شما قرار خواهند داد که با بررسی درست آنها می‌توانید بهترین راهکارها را برای موفقیت بیشتر تجارت خود مشخص کنید.

مشتریان دیجیتال

خصوصیات کاربران و رفتار آنها را مورد بررسی قرار دهید.

رقبای دیجیتال

آمار مربوط به رقبا را جمع‌آوری کرده تا با خود مقایسه کنید.

جایگاه دیجیتال

از وضعیت فعلی برند خود در رسانه های دیجیتال مطلع شوید.

شناخت مسیر

قدرتمندترین ابزارهای تحلیل‌گر

ما مطرح‌ترین تحلیل‌گرهای دیجیتال را به کار خواهیم گرفت تا بتوانیم دقیق‌ترین و جامع‌ترین اطلاعات ممکن را در مورد وضعیت دیجیتال برند شما جمع‌آوری نموده و مسیر درست را برای شما مشخص نماییم.

شخصی‌سازی طبق اهداف شما

اطلاعات جمع‌آوری شده توسط تحلیل‌گرها را با توجه به اهداف تجارت شما شخصی‌سازی می‌کنیم تا بتوانید تمرکز خود را بروی آماری بگذارید که اهمیّت دارند و وقت خود را صرف اطلاعات نامربوط نکنید.

enterprise_1x
چه کسی؟

جنسیّت، ردۀ سنی، علاقه‌مندی‌ها و محل زندگی مخاطبان را بفهمید.

چگونه؟

منابع جذب مخاطب و بهترین کانال‌های تبلیغاتی برند خود را بشناسید.

چرا؟

صفحاتی که بازدیدکنندگان به آنها علاقه نشان داده‌اند را مشخص نمایید.

چه زمانی؟

زمان‌ها و تاریخ‌هایی که فعالیت کاربران بیشتر بوده را تشخیص دهید.

enterprise_2x
ارائه تحلیل‌های کارشناسانه

کارشناسان نوین به بررسی آمارهای جمع‌آوری شدۀ شما می‌پردازند و مشخص می‌کنند چه کارهایی را درست انجام می‌دهید و موثرترین روش‌های بازاریابی دیجیتال در زمینۀ کاری شما چه هستند.

آموزش المان های تحلیل به شما

در صورتی که بخواهید، طرز استفاده از ابزارهای تحلیل‌گر را به شما آموزش خواهیم داد تا خودتان نیز بتوانید آمار را زیر نظر داشته باشید و از آخرین اتفاقات و تغییرات با خبر شوید.

here will be a table

here will be a table

here will be a table

here will be a table