MailMarketing-mockup

یک ایمیل متفاوت به مخاطبان ارسال کنید.

ایمیل یک ابزار ارتباطی است که در همان ابتدای ظهور اینترنت مطرح شده و تاکنون توانسته جایگاه خود را در بین کاربران اینترنت حفظ نماید.

ایمیل یک ابزار ارتباطی است که در همان ابتدای ظهور اینترنت مطرح شده است و تاکنون توانسته جایگاه خود را حفظ نماید. ایمیل به عنوان یک راهکار موثر بازاریابی شناخته می‌شود. اما دلیل آن چیست؟ اکثر افراد شاغل در طول روز چندین بار ایمیل خود را چک می‌کنند. بنابراین کافیست ایمیل ارسالی شما بتواند توجه آنها را به خود جلب نماید و آنها به خدمات شما نیاز داشته باشند. از طریق ایمیل شما می‌توانید خود را به کاربران ایرانی معرفی کنید و پیشنهادات تجاری مختلفی به آنها بدهید. به علاوه می‌توانید با مشتریان فعلی خود در ارتباط باشید، اخبار جدید را به اطلاع آنها برسانید و مقالات سرگرم‌کننده و آموزشی مختلف در زمینۀ کاری خود را برای آنها ارسال کنید.

طراحی قالب

یک قالب ایمیل زیبا و ثاثیرگذار برایتان طراحی می‌کنیم که با هر صفحه در هر اندازه‌ای هماهنگ است.

ارسال به بانک ایمیل

ایمیل‌های تبلیغاتی شما را به بانک ایمیل‌های ایرانی که در اختیار داریم ارسال خواهیم نمود.

ایجاد خبرنامه ایمیلی

یک خبرنامۀ ایمیلی برای شما ایجاد می‌کنیم و از روش‌های مختلف برایتان مشترک جذب می‌نماییم.

ارائه نتایج ایمیل

نتایجی که ایمیل برای شما به همراه داشته است را به صورت شفاف در اختیارتان خواهیم گذاشت.

days-money

قالب‌های نوین ایمیل

portal-email

ساده، زیبا و خوانا

مطمئن می‌شویم که قالب ایمیل طراحی شده برای شما هم از نظر بصری زیبا باشد و هم پیام شما را به صورت کاملاً شفافی به مخاطب منتقل ‌نماید.

هماهنگی با تبلت و گوشی

قالب شما را به نحوی طراحی خواهیم کرد که بروی گوشی و تبلت نیز به درستی نمایش داده شود و همچنان برای مخاطب خوانا باقی بماند.

content-marketing

کدام بانک ایمیل نوین برای شما مناسب است؟

بانک ایمیل های نوین یک بانک به روز و فعال است که در هر نوبت ارسال چک می‌شود. این بانک بر اساس موضوعات مختلف طبقه‌بندی شده است تا هدفگیری مشتریان واقعی را برای شما ممکن کند. اما در صورتی که می‌خواهید بیشترین جامعه هدف ممکن را مخاطب قرار دهید، پیشنهاد ما استفاده از بانک ایمیل گلچین یا بانک ایمیل عمومی ماست.